Warning : The magic method __get() must have public visibility and cannot be static in /home/h33102/data/www/nvksg.com.ua/library/init.php on line 62

Warning : Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/h33102/data/www/nvksg.com.ua/library/init.php:62) in /home/h33102/data/www/nvksg.com.ua/library/init.php on line 2

Warning : session_start() [ function.session-start ]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/h33102/data/www/nvksg.com.ua/library/init.php:62) in /home/h33102/data/www/nvksg.com.ua/library/init.php on line 4

Warning : session_start() [ function.session-start ]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/h33102/data/www/nvksg.com.ua/library/init.php:62) in /home/h33102/data/www/nvksg.com.ua/library/init.php on line 4
- Святошинская Гимназияspecialauto.net

Профорієнтація-2: гість з кінокомпанії

 

14 травня 2013 року в Гімназії пройшла друга профорієнтаційна зустріч для старшекласників, аби вони могли зорієнтуватися у виборі майбутньої професії. Цього разу нашим гостем був технічний директор кінокомпанії «СтарМедіа» Іван Анатолійович Жилінський. Нагадуємо, що подібні зустрічі з батьками гімназистів, які є професіоналами своєї справи, заплановано як регулярний захід для учнів 7-11 класів Гімназії. 

 

 

Отож, пан Жилінський розпочав зустріч із розповіді про становлення кінобізнесу в Україні, а також про можливості професійного становлення та розвитку в цій галузі. Розділивши кіновиробництво на комерційне та арт-хаусне, гість наголосив, що сьогодні кіно, яке здобуде приз на Каннському кінофестивалі можна зняти навіть вдома на мобільний телефон. Найважливіше у цій справі - ідея.

 

 

Далі гімназисти дізналися про технічні моменти кіновиробничого процесу, як то перебіг та вартість знімального дня, датчики рейтингів, забобони знімального майданчика, де краще здобувати освіту, аби працювати в кіноіндустрії, тощо.

 

Наостанок пан Жилінський  показав два трейлери майбутніх серіалів - власне, продукт кінокомпанії "СтарМедіа", а також відео, яке демонструвало можливості комп ютерної графіки у вітчизняному кіновиробництві. Гість закінчив свій виступ натхненним висновком "Гроші лежать там, де задоволення. Все інше - самообман".

 

Адміністрація Гімназії щиро дякує панові Жилінському за час, енергію та знання, якими він ласкаво поділився з гімназистами. 


Самі ж гімназисти також поділилися своїми неформальними враженнями від зустрічі:

" … мені запала в душу його харизма і захопленість тим, що розповідає. Так круто бачити стармедівця, це ж всілякі «Інтерни» і бла-бла-бла)приємно було його слухати. І не пустопорожньо. А так... мало часу було. МАЛО!! !

 

 

Які основні думки я винесла із зустрічі? Займатись по життю треба тим, що подобається, і не боятись, що щось не вийде. Якщо робиш те, що любиш, то вийде"