купить доску пробковую
Навчально-виробнича практика?! Весело та незабутньо!

Щороку наприкінці травня в Святошинській Гімназії настає тиждень навчально-виробничої практики... І цей факт неймовірно радує всіх гімназистів :) Адже коли останній дзвоник вже пролунав, а оцінки виставлено, можна із задоволенням зайнятися навчальними експериментами. Саме експериментами, адже всі заняття протягом тижня проходять у незвичних формах (одночасно і розважальних, і навчальних). Це екскурсії, ігри, творчі проекти, подорожі та ін. Наприклад, у вівторок, 28 травня, для гімназистів старшої школи було проведено фінансову гру «Щурячі перегони».

 

 

Гра, покликана підвищити фінансову грамотність учасників, минула під керівництвом запрошеного тренера Дмитра Малюти, і тривала протягом 6-ти годин (уроків). 18 учасників, учні 6-10 класів, зібралися за одним столом, щоб сваритися, домовлятися, міцно стояти на своєму чи йти на компроміси. Час від часу над столом пролітали кумедні фрази, як то:

-          Діти треба?

-          Хто дозволив нам купити машину?

 

 

Або й свідомі висновки:

-          Я весь час намагався трішки економити... Але якщо так сильно економити, то можна багато що упустити.

 

 

 

Найоб ємніше «сухий залишок» від гри описала Катя Кравцова, учениця 6-го (а з вересня вже 7-го) класу:

 

«По життю для того, щоб дістатися мрії, треба зрозуміти і вивести для себе кілька правил:
- до вершини багатства самостійно не дійдеш і не доповзеш;
- потрібно мати багато зв язків та друзів;
- треба вміти ризикувати,але ризикувати з розумом; 
- емоції треба контролювати, не можна в розпалі приймати рішення – це просто ні до чого хорошого не доведе;
- треба швидко приймати рішення;
- а найголовніше те, з якими думками, з яким настроєм ти ставися до всього. Як сказав Ігор: «Що відправляєш у космос-те і отримуєш»).

Я провела цей день чудово, маю багато емоцій стосовно гри. Вона допомагає дійти до мрії і стати щасливою від того, що ти це зробив. Найсмішніше те, що всі гравці кидалися на слово «акції», як бик на червоне)) Частіше були б такі ігри, і такою ж компанією, як сьогодні!!!»